Przejdź do treści

FAQ - Rezerwacje

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rezerwacji przejazdów.

CZY WYMAGANA JEST REZERWACJA ?

Na dzień dzisiejszy, nie prowadzimy indywidualnych rezerwacji toru, dla pojedynczych przejazdów (1,2,3,4,5 osób).

Realizujemy rezerwację toru tylko na wyłączność dla grup powyżej 6 osób, tylko i wyłącznie po kontakcie mailowym.
W pozostałych przypadkach np. jazd pojedynczych przychodzimy i wykupujemy jazdy na miejscu. W przypadku kolejki osób trzeba będzie poczekać na swoją kolej. 

>>> Dowiedz się dlaczego

CZY MOŻNA PRZYJŚĆ Z TZW. "MARSZU" ?

Tak, jak najbardziej. Obsługujemy wszystkich klientów na bieżąco. Warto jednak przed wizytą na torze upewnić się czy tor jest dostępny. Sprawdzając dostępność na stronie lub dzwoniąc pod 515-515-715
>>> Sprawdź dostępność

REZERWACJA TORU NA WYŁĄCZNOŚĆ

Tor można zarezerwować już od 6 osób na min. 2 przejazdy. Aby to zrobić prosimy o przesłanie zapytania email lub za pomocą formularza poniżej.
>>> Formularz

EVENT & REZERWACJA

Rezerwacja toru na wyłączność
EVENTY FIRMOWE / WIECZORY KAWALERSKIE / IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Doświadczenie

Od 10 lat naszej działalności, zorganizowaliśmy tysiące eventów firmowych, wieczorów kawalerskich & panieńskich oraz setki różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy największe doświadczenie w Łodzi.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- wiele scenariuszy wyścigowych m.in. wyścigi drużynowe w stylu LeMans czy zawody indywidualne na wzór Formuły 1 (trening -> kwalifikacja -> wyścig)
- możliwość dekoracji na podium medalami, pucharami czy spersonalizowanymi nagrodami
- caternig oraz oprawę foto-wideo

Rezerwacja

Rezerwacja toru na wyłączność jest możliwa tylko i wyłącznie po kontakcie mailowym, ze względu na elektroniczną wymianę dokumentów i regulaminów rezerwacji.
Aby zarezerwować tor, prosimy o wiadomość mailową na kontakt@gokartarena.pl uwzględniając dzień, godzinę oraz ilość planowanych osób biorących udział w evencie.
Można również skorzystać z formularza online przygotowanego poniżej.

W sprawach rezerwacji toru prosimy o kontakt mailowy.
Zachęcamy do skorzystania z widocznego formularza.

Staramy odpowiadać na wiadomości, tak szybko ja to jest możliwe. W niektórych przypadkach odpowiedzi na zapytania, są wysyłane do 24h.

Składanie zapytań o rezerwację jest możliwe najpóźniej 2 dni przed planowanym eventem.

Udział w rezerwacji toru na wyłączność mogą wziąć udział tylko osoby powyżej 150 cm wzrostu.
Email: kontakt@gokartarena.pl
Godziny pracy toru:

PON-PT 15:00 - 22:00
SOB: 12:00 - 22:00
NDZ: 12:00 - 21:00

Formularz rezerwacji

Poznaj
Nasze
Zdanie

Dlaczego na naszym torze, nie realizujemy telefonicznych rezerwacji indywidualnych?
Nasz tor jest obiektem, który stawia na czele zadowolenie każdego Klienta. Dbamy o jak najlepsze wrażenia z jazdy naszych Klientów oraz staramy się dobierać grupy przejazdów w jak najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu niwelujemy praktycznie do zera łączone jazdy małych gokartów dla dzieci z gokartami dla osób dorosłych. W pełni określenie poziomu zaawansowania naszych Klientów przez telefon jest za mało precyzyjne, dlatego nasza doświadczona obsługa ustala grupy i kolejkę uczestników na bieżąco, tuż przed samą jazdą.

10 letnie doświadczenie pozwala nam na sprawną obsługę każdego Klienta. Jazdy indywidualne są realizowane na bieżąco, w trakcie pełnej dostępności toru. 

Naszym celem jest to, aby każdy z naszych klientów mógł w pełni wykorzystać potencjał swoich możliwości oraz naszych gokartów. Chcemy zapewnić klientom, na różnym poziomie zaawansowania bezstresową jazdę bez obawy nagminne wyprzedzania przez osoby zaawansowane lub odwrotnie – frustrujące wyprzedzanie osób początkujących jeżeli jazdę gokartem opanowałeś na wyższym poziomie.