FAQ - Rezerwacje

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rezerwacji przejazdów.

Na dzień dzisiejszy, nie prowadzimy indywidualnych rezerwacji toru, dla pojedynczych przejazdów (1,2,3,4,5 osób).

Realizujemy rezerwację toru tylko na wyłączność dla grup powyżej 6 osób, tylko i wyłącznie po kontakcie mailowym.
W pozostałych przypadkach np. jazd pojedynczych przychodzimy i wykupujemy jazdy na miejscu. W przypadku kolejki osób trzeba będzie poczekać na swoją kolej. 

>>> Dowiedz się dlaczego

Tak, jak najbardziej. Obsługujemy wszystkich klientów na bieżąco. Warto jednak przed wizytą na torze upewnić się czy tor jest dostępny. Sprawdzając dostępność na stronie lub dzwoniąc pod 515-515-715
>>> Sprawdź dostępność

Tor można zarezerwować już od 6 osób na min. 2 przejazdy. Aby to zrobić prosimy o przesłanie zapytania email lub za pomocą formularza poniżej.
>>> Formularz

EVENT & REZERWACJA

Rezerwacja toru na wyłączność
EVENTY FIRMOWE / WIECZORY KAWALERSKIE / IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Doświadczenie

Od 10 lat naszej działalności, zorganizowaliśmy tysiące eventów firmowych, wieczorów kawalerskich & panieńskich oraz setki różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy największe doświadczenie w Łodzi.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- wiele scenariuszy wyścigowych m.in. wyścigi drużynowe w stylu LeMans czy zawody indywidualne na wzór Formuły 1 (trening -> kwalifikacja -> wyścig)
- możliwość dekoracji na podium medalami, pucharami czy spersonalizowanymi nagrodami
- caternig oraz oprawę foto-wideo

Rezerwacja

Rezerwacja toru na wyłączność jest możliwa tylko i wyłącznie po kontakcie mailowym, ze względu na elektroniczną wymianę dokumentów i regulaminów rezerwacji.
Aby zarezerwować tor, prosimy o wiadomość mailową na kontakt@gokartarena.pl uwzględniając dzień, godzinę oraz ilość planowanych osób biorących udział w evencie.
Można również skorzystać z formularza online przygotowanego poniżej.

W sprawach rezerwacji toru prosimy o kontakt mailowy.
Zachęcamy do skorzystania z widocznego formularza.

Staramy odpowiadać na wiadomości, tak szybko ja to jest możliwe. W niektórych przypadkach odpowiedzi na zapytania, są wysyłane do 24h.

Składanie zapytań o rezerwację jest możliwe najpóźniej 2 dni przed planowanym eventem.
Email: kontakt@gokartarena.pl
Godziny pracy toru:

PON-PT 15:00 - 22:00
SOB: 12:00 - 22:00
NDZ: 12:00 - 21:00

Formularz rezerwacji

Poznaj
Nasze
Zdanie

Dlaczego na naszym torze, nie realizujemy telefonicznych rezerwacji indywidualnych?
Nasz tor jest obiektem, który stawia na czele zadowolenie każdego Klienta. Dbamy o jak najlepsze wrażenia z jazdy naszych Klientów oraz staramy się dobierać grupy przejazdów w jak najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu niwelujemy praktycznie do zera łączone jazdy małych gokartów dla dzieci z gokartami dla osób dorosłych. W pełni określenie poziomu zaawansowania naszych Klientów przez telefon jest za mało precyzyjne, dlatego nasza doświadczona obsługa ustala grupy i kolejkę uczestników na bieżąco, tuż przed samą jazdą.

10 letnie doświadczenie pozwala nam na sprawną obsługę każdego Klienta. Jazdy indywidualne są realizowane na bieżąco, w trakcie pełnej dostępności toru. 

Naszym celem jest to, aby każdy z naszych klientów mógł w pełni wykorzystać potencjał swoich możliwości oraz naszych gokartów. Chcemy zapewnić klientom, na różnym poziomie zaawansowania bezstresową jazdę bez obawy nagminne wyprzedzania przez osoby zaawansowane lub odwrotnie – frustrujące wyprzedzanie osób początkujących jeżeli jazdę gokartem opanowałeś na wyższym poziomie.